Локомотив (София)Футбол

ГЛЕДАЙ: Данило Дончич след загубата на Локомотив София

Старши треньорът на Локомотив София Данило Дончич сподели впечатленията си след контролната среща с Балкан Ботевград, завършила със загуба 1:2.

„Това са контролни мачове, които използваме повече да видим къде сме физически на този етап на подготовката. Всички момчета получиха възможност да играят. Играха всички по 45 минути. Жалко, че второто полувреме малко стана по-груба игра от противника и не стана мач. Повече битка.

Доволен съм от нашите момчета, освен че от две атаки, два гола получихме. През цялото време контролирахме мача. Имахме топката в нашите крака, много положения, не успяхме да вкараме голове.

Очакваме Септември, по-сериозен съперник, надявам се да не се повтори този резултат. Оставаме със същите футболисти за сега, които са картотекирани, така че ще видим дали ще привлечем още някой“, заяви Данило Дончич.