ВИДЕОДруги отбориФутбол

ГЛЕДАЙ: Роналдо бележи, докато вратарят е заслепен

Отборът на Ал Насър победи с 4:3 Ал Ахли в мач от първенството на Саудитска Арабия. Домакините поведоха в резултата в самото начало на двубоя чрез Кристиано Роналдо в 4-ата минута, в 17- ата минута Талиска направи 2:0.

В 30-ата минута гостите върнаха едно попадение дело на Кесие, но Талиска отново вкара гол в продължението на първото полувреме и двата тима се отеглиха при резултат 3:1.

Пет минути след подновяването на втората част Марез вкара втори гол и резултата стана 3:2. В 52-ата минута Роналдо вкара втория си гол в мача за 4:2.
В 87-ата минута Ал Брикан вкара гол и оформи крайния резултат 4:3 в двубоя.

Първият гол в мача дело на Кристиано Роналдо бе вкаран след като стражът на Ал Ахли не виждаше нищо, защото беше заслепен от димка.