ТОПЦСКА-София

ГЛЕДАЙ: Само в България! Изгоненият Юга ще догледа мача в ложите на стадион „Ивайло“

На любопитен кадър насочиха вниманието ни операторите във Велико Търново. Изгоненият Амос Юга ще догледа мача между Етър и ЦСКА от ВИП ложата на стадион „Ивайло“.

Минути, след като „червените“ откриха във Велико Търново чрез Марселино Кареасо, Юга събори Крум Стоянов на границата на наказателноот поле и бе изгонен. Първоначално съдията посочи бялата точка, но след внимателно преразглеждане от ВАР, промени решението си и отсъди фаул на сантиметри от дъгата на наказателното поле.

Цветът на картона за капитана на „червените“ се промени от жълт в червен. Изненадващо, Юга не се насочи директно към съблекалнята на гостите, а се качи на трибуните и седна във ВИП ложата.

Към този момент „армейците“ водят в резултата с 1:0, след гол на Марселиньо Кареасо в началото на второто полувреме.