СлавияФутбол

Димитър Рангелов записа дебют при победа на ветераните на Славия

Отборът на ветераните на Славия победи с 3:0 като гост ветераните на Искър в мач от първия кръг на първенството в зона София. Дебют за белите направи бившият национал и юноша на клуба Димитър Рангелов, който навърши 40 години и получи право да участва в столичното първенство.

Петър Димитров откри резултата в 19-ата минута, а девет минути след почивката Георги Ковачев удвои аванса в полза на тима на Славия, воден от треньора Владко Шаламанов. Иван Редовски оформи крайния резултат в 61-ата минута.

На 17 октомври от 16:00 часа белите ще играят у дома срещу ветераните на Локомотив Сф в мач от втория кръг на шампионата.

Cъстав на Славия: Радостин Станев, Димитър Мутафов, Петър Василев, Самет Ашимов, Троян Радулов, Ивайло Семерджиев, Любомир Божанков, Петър Димитров, Илия Илиев, Иван Редовски, Димитър Рангелов (като резерви влязоха Мартин Керчев, Мартин Кушев, Радослав Минков, Валентин Ванов, Георги Ковачев)