ФутболЦСКА-София

Дубълът на ЦСКА започна със загуба от Ловеч, играч на „червените“ ще пропусне следващия мач на първия отбор

Дублиращият тим на ЦСКА загуби с минималното 1:0 в мач от първия кръг на Втора лига, игран на стадион „Драгалевци“ в столицата. Официален дебют начело на втория тим на „червените“ направи Владимир Манчев.

Единственото попадение за ловчанлии отбеляза Виктор Василев в 38-ата минута. „Армейците“ останаха с човек по-малко в 80-ата минута след червен картон на нападателя Марк-Емилио Папазов, който ще изтърпи наказанието си за първия отбор, който във втори кръг домакинства на бившия му отбор – Хебър.

Манчев получи възможност да използва някои от футболисти от представителния тим на „червените“. Браян Кордоба изведе ЦСКА II с капитанската лента. Йоан Борносузов, Иван Тасев и Симеон Александров започнаха като титуляри, а Папазов стартира от пейката.