Първа лигаФутбол

Николай Митов: Ние всеки мач трябва да си взимаме поуки и анализи, но трябва да взимаме и точки

Старши треньорът на Септември София Николай Митов коментира загубата от Арда в Кърджали (2:1). Наставникът на столичния тим сподели, че септемврийци са допуснали елементарни голове.

“30 минути равностойно. Лъжем се, гледаме се двата отбора, само че ние допуснахме два много лесни гола. Имахме ситуации, които не ги развихме във фаза атака. Елементарни голове. Второто полувреме малко вабанк излязохме. И пак имахме малък шанс.

Ако по-рано падне голът… Още много работа имаме в двете фази. Зелени сме. Този отбор играе отдавна заедно и с това ни биха днес. В комбинативността. Не сме достигнали още нивото на Арда”, заяви Николай Митов.

“Ние всеки мач трябва да си взимаме поуки и анализи, но трябва да взимаме и точки. Това е важно. Като взимаме точки ще израстваме още повече. Трябва да премахваме грешките. Няма лесни мачове”, коментира той.

“Купата е различен мач. Ще има някакви ротации и отиваме да го спечелим”, добави Николай Митов за следващия двубой на Септември – гостуване на Локомотив Мездра.