Левски (София)Футбол

Панама с убедителна победа, футболист на Левски с цял мач

Футболистът на Левски Хосе Кордоба изигра пълни 90 минути при успеха на Панама като домакин с 3:0 срещу Мартиника в мач от първия кръг на група „А“ в футболния турнир на Лига на нациите А на КОНКАКАФ.

Защитникът на Левски записа пети мач с националната фланелка на страната си, като застана в центъра на защитата.

Резултатът беше открит още в 9-ата минута от Хосе Фахардо, а Исмаел Диас реализира за 2:0 минути след почивката. Класическото 3:0 бе оформено в добавеното време от резервата Сесилио Ватерман.

22-годишният футболист на Левски и компания следващия кръг ще гостуват на Гватемала, двубоят е на 11 септември.