ФутболЦСКА-София

Пред погледа на Томаш: ЦСКА II записа второ поредно нулево равенство във Втора лига

Дубълът на ЦСКА завърши 0:0 срещу Янтра Габрово в мач от 10-ия кръг на Втора лига. Така червените, водени от Владимир Манчев, за втори пореден мач не си отбелязаха голове със съперника, след като в предния кръг направиха 0:0 срещу Монтана на „Огоста“.

Червените завършиха 0:0 в 3 от последните си 4 мача, след като без гол приключи и домакинството им на Спартак Плевен в края на август. Единственият мач от последните им четири, в който имаше попадения, бе победата с 3:0 над Несебър. В този период отборът, воден от Владимир Манчев имаше и отложен мач с Лудогорец II.

Двубоят, който се игра на стадион „Драгалевци“, бе наблюдаван на живо от Александър Томаш и помощниците му от първия тим на червените.

„Преди почивката двата тима трудно намираха път към двете наказателни полета, като все пак армейците повече владееха топката. През втората част ЦСКА II можеше да се поздрави с трите точки, но Марк-Емилио Папазов и Йоан Борносузов нямаха късмет при завършващия удар“, написаха от ЦСКА в клубния сайт.

Следващият двубой на ЦСКА II е на 30 септември, понеделник, от 17:00 ч. като гост на Миньор (Перник).

Стартов състав: 12. Марин Орлинов (к), 3. Лъчезар Иванов, 4. Симеон Чатов, 5. Росен Маринов, 7. Марк-Емилио Папазов, 8. Юлиан Илиев, 9. Йоан Борносузов, 10. Радослав Живков, 14. Петко Панайотов, 20. Иван Тасев, 21. Александър Бучков.

Резерви: 25. Боян Загорски, 11. Виктор Василев, 13. Никола Борисов, 22. Наско Цеков, 24. Теодор Апостолов.

Старши треньор: Владимир Манчев