Извън БългарияЛевски (София)Футбол

Пред фенове на Левски Станимир Стоилов разгроми Алтай

„Синята“ легенда Станимир Стоилов буквално помете пода с тима на Алтай. В публиката бяха и привърженици на Левски, които гостуват в Турция и вчера се срещнаха с треньора.

Гьозтепе спечели с резултат 4:0 срещу съперника си. Това е и рекорд за тима, който вече 10 години не успяваше да запише повече от 3 гола срещу този съперник.

Тимът на Стоилов поведе във втората минута на добавеното време на първата част. В 58-мата и 72-рата минута дойдоха следващите две попадения, а рекордното попадение падна в петата минута на добавеното време на втората част.

Начело на Гьозтепе Стоилов има осем победи, един равен и една загуба.

Снимка: „Тема Спорт“