Извън БългарияФутбол

Роден национал и отбора му отпаднаха от Купата на Гърция

Кифисия отпадна от Купата на Гърция след реванша с ОФИ Крит. По този начин състезаващият се за тима роден национал Илиан Илиев – младши ще трябва да се фокусира върху първенството на южната ни съседка.

Кифисия беше догонващ в общия резултат след като първият осминафинал завърши при резултат 1:3 в полза на съперника им от Крит. Двубоят днес не излъчи победител и тимовете приключиха срещата при резултат 1:1.

Българинът изигра 62 минути преди да бъде заменен. Тимът му водеше в резултата след като малко по-рано беше повел.

Уви, дузпа в продължението на второто полувреме прекърши мечтите на Кифисия за нещо повече от отпадане!

Снимка: „Тема Спорт“