ФутболЦСКА 1948

Титуляр на ЦСКА 1948 вдигна купа като капитан на националния си отбор

Полузащитникът на ЦСКА 1948 Парвиз Умарбаев изведе националния отбор на Таджикистан с капитанската лента при победата с 2:0 над Малайзия във финала на приятелския турнир Мердека Къп.

Таджикистанците излязоха напред в резултата в края на първото полувреме, след като Рустам Соиров в 44-ата минута. В 88-ата минута падна второто попадение за символичните гости. То бе дело на Шахром Самиев.

В същото време десният бек на ЦСКА 1948 Стив Фуртадо започна като титуляр за Кабо Верде при загубата с 1:2 от Коморските острови в контрола, играна в Марсилия, но бе изгонен с втори жълт картон в добавеното време на първата част.

Двамата се завръщат в лагера на ЦСКА 1948, където в събота им предстои трудно гостуване в квартал „Надежда“ срещу столичния Локомотив.