ФутболЦСКА-София

ЦСКА винаги бие, когато Хайнц влиза като смяна

Звездата на ЦСКА Тобиас Хайнц остана на резервната скамейка едва за трети път, откакто е част от отбора на „червените“.

Любопитно е, че във всеки от тези случаи той се появява на терена при негативен резултат, а след това „армейците“ стигат до победата. За първи път това стана при дебюта му в първия пролетен кръг срещу Берое в Стара Загора.

Той се появи в игра при 1:0 за домакините, но се включи много силно и помогна за обрата до 4:1. След това през март бе на пейката за гостуването на ФК ЦСКА 1948 в Бистрица и след като влезе, отбеляза за победата с 1:0.
Вчера също се появи при нулево равенство на почивката и после ЦСКА стигна до трите точки. В момента норвежецът се намира в най-слабата си форма, откакто е част от 31-кратните шампиони, след като досега бяхме свикнали за носи отбора на гърба си.