ФутболЦСКА-София

ЦСКА постигна победа… срещу дубъла си

ЦСКА постигна нова победа макар и в неофициален мач. Предишната такава бе още на 27-ми юли, когато „армейците“ разковаха Хебър с 3:1.

„Червените“ победиха дублиращия тим на ЦСКА с 6:2. Първите 10 минути бяха наистина впечатляващи – в тях паднаха цели 4 гола. Двамата нови Илиан Илиев – младши и Зюмюр Бютучи в 3-тата и 5-тата минута осигуриха преднина за ЦСКА. Дубълът отвърна с голове в 8-мата минута на Папазов и в 10-тата на Живков, възстановявайки равенството.

До края на полувремето Линдсет и Скаршем отбелязаха по един гол. Поредният нов Аарон Исека също се включи в списъка на голмайсторите в 60-тата минута.

Две минути по-късно Линдсет с втория си гол в мача оформи крайния резултат.