Първа лигаФутболЦСКА-София

ЦСКА с важна информация за привържениците си

Билетите за предстоящото домакинство на ЦСКА срещу Черно море от 34-тия кръг на Първа лига вече са в онлайн продажба. Мачът ще се играе на стадион „Васил Левски“ в четвъртък (23 май) от 20:15 часа.

Пропуските за двубоя с „моряците“ ще бъдат пуснати и във физическа продажба от утре (сряда) на касите на Националния стадион, които ще сa с работно време от 10:00 до 18:00 часа, а в деня на мача – от 10:00 часа до края на първото полувреме на срещата.

Официалният магазин на ЦСКА ще работи с променено работно време в четвъртък (23 май), от 11:15 до 20:15 часа.

Цените на входните талони са следните:

– Сектор „А“ – 16 лв.

– Сектор „Г“ – 8 лв.

– ВИП ложа – 130 лв.

Физически талони за гостуването на Локомотив (Пловдив) от 35-ия кръг ще се продават единствено в деня на мача, пред сектора за гости на стадион „Локомотив“, два часа преди началото на срещата – 18:30 часа. Те ще са с цена 15 лева. Двубоят ще се проведе на 26 май (неделя) от 20:30 часа.