ВИДЕОТОПФутболЦСКА-София

ЦСКА се провали и днес! Ел Маестро все още търси първа победа /с видео репортаж/

ЦСКА и Славия завършиха при резултат 1:1 на стадион „Българска армия“ в мач от четвъртия кръг на Първа Лига. Галин Иванов изведе своя тим напред в резултата в 76-ата минута. Лазар Туфегджич, който изигра първия си мач за „червените“ през сезона успя да върне равенството няколко минути по-късно.

ЦСКА е с актив от пет точки след третия си шампионатен мач в Първа Лига, след като има една победа и две равенства в първенство, вкарвайки само два гола за тези мачове. Докато Славия вече има четири пункта в актива си след същия брой изиграни срещи.

Силни първи минути за отбора на ЦСКА. Жираир Шагоян проби по фланга, след като излезе на добра позиция и отправи първия точен изтрел посока Николай Кръстев, но стража улови.
Фаетон пропусна отлична възможност в 7-ата минута. Дюкенс Назон го изведе сам срещу вратаря, който стреля, но Кръстев беше излязъл предвидливо и парира удара на французина.
Добра възможност и за отбора на Славия в 20-ата минута! Галин Иванов получи топката на скорост, Асен Дончев се подхлъзна и това позволи на Иванов да нанесе точен удар, но Бусато се намеси отлично и отрази удара.

В 36-ата минута норвежецът Джонатан Линдсет стреля от дистанция, но топката срещна горната греда на вратата.
Най-добрата възможност за ЦСКА бе в 75-ата минута, като Хайнц центрира отлично към Туфегджич, който стреля с глава, Кръстев спаси, а сърбинът опита да направи добавка, но вратарят отново се намеси закова топката на голлинията.

Гоол!! Славия повежда в 76-ата минута. Соарес направи двойно подаване с Кейта, а той центрира отлично в наказателното поле, където Галин Иванов засече и на празна врата прати топката в мрежата!
Гоол!! ЦСКА изравнява в 82-ата минута ! Тобиас Хайнц отново центрира към Туфегджич, а сърбинът не остави шансове на Кръстев с плонж!

ЦСКА: 1.Бусато, 20 Асен Дончев, 4. Мено Кох, 15. Тибо Вион, 13. Браян Кордоба, 8. Станислав Шопов, 7. Джонатан Линдсет, 14. Тобиас Хайнц, 11. Матиас Фаетон, 9. Дюкенс Назон, 10. Жираир Шагоян
Треньор: Нестор Ел Маестро

Славия: 12. Кръстев, 3. Ертан Томбак, 27. Емил Мартинов, 4. Виктор Генев, 37. Венцислав Керчев, 18. Людовик Соарес, 17. Ерол, 71. Кристиян Стоянов, 73. Иван Минчев, 7. Йон Бакеро, 33 Галин Иванов
Треньор: Хосе Мария Бакеро