Първа лигаФутболЦСКА 1948

ЦСКА 1948 с изразителна победа в Словения, ново попъление блести

ЦСКА 1948 записа категорична победа с 4:1 над Белтинци в предпоследната си проверка от подготвителния лагер в Словения.

Новият бразилски нападател Касиано Бузон отбеляза два бързи гола в рамките на първите 10 минути. Ивайло Марков покачи резултата на 3:0 в 35-ата минута, а Теодор Иванов вкара четвъртия гол с глава през второто полувреме.

За ЦСКА 1948 остава още една контрола срещу словенския Олимпия Любляна, след което отборът на Валентин Илиев ще се прибере в България за началото на Първа лига.

ЦСКА 1948 стартира кампанията с гостуване на Черно море. Мач е откриващ за новото първенство и ще се играе на стадион „Тича“ в петък, 19 юли от 18:30 часа.