Първа лигаСлавияФутбол

Юноша на Славия донесе втора победа в Банско

Славия записа втора победа по време на летните си контроли в Банско, след като се наложи с 1:0 над Беласица Петрич. Единственото попадение за „белите“ падна през второто полувреме. Юношата на столичани Кристиан Балов донесе победата в 67-ата минута.

Играчите на Златомир Загорчич победиха Септември София с 4:1 през седмицата, a в следващите дни ще изиграят още две контроли в Банско.

За „белите“ предстоят мач с Локомотив Пловдив на 3 юли и още един три дни по-късно, като съперникът още не е обявен.

Официалното представяне на Славия преди началото на сезона ще бъде на 13 юли на стадион „Александър Шаламанов“ срещу Спортист Своге.

Стартов състав на Славия: 12. Николай Кръстев, 19. Чунг Нгуен До, 5. Велко Йеленкович, 37. Венцислав Керчев, 8. Емил Стоев, 27. Емил Мартинов – К, 14. Роберто Райчев, 20. Николай Христов, 9. Мартин Сораков, 17. Васил Казълджиев, 23. Цветелин Чунчуков

Старши треньор: Златомир Загорчич