Извън БългарияФутбол

Борислав Цонев впечатлява в Китай

Юношата на Левски направи страхотно впечатление в Китай. Там той успя да отбележи два гола за Далиен и по този начин го спаси от загуба.

Тимът му имаше трудности с Кингдао Хайниу в 29-тия кръг на Суперлигата. Далиен изоставаше с 0:2 след края на първото полувреме.

През второто полувреме юношата на „сините“ взе нещата в свои ръце. Борислав Цонев от дузпа в 49-тата и пак той в 79-тата минута стори нужното, за да върне двата гола пасив.

В местното първенство се подвизава и Петър Витанов, който също имаше силно представяне за своя Тяндзън Джинмен.

Снимка: Sportlive.bg