ФутболЦСКА-София

Черноморец (Балчик) пусна билетите за мача с ЦСКА

Черноморец (Балчик) обяви, че вече билетите за мача с ЦСКА са в продажба. Цената на талоните ще бъде 15лв.

1/16-финалът от турнира за Купата на България ще се поведе в четвъртък от 17:30 часа на стадион „Балчик“.

„Пускаме билетите за мача ни срещу ЦСКА на 09 ноември 2023 г., четвъртък, от 17:30 часа. Обадете се на посочените по-долу номера за закупуване на билети. Цената им е 15 лв. Те са с ограничен брой, така че не забравяйте да ги закупите възможно най-скоро. 0895653003; 0887467561“, обявиха домакините.

Черноморец загуби с 0:2 последния си двубой във Втора лига – гостуването на Дунав в Русе, като се намира в зоната на изпадащите с 15 точки от първите си 16 двубоя.