Левски (София)Първа лигаФутбол

Левски постигна постижение за втори път през този сезон

Отборът на Левски постигна втора победа от началото на сезона с човек по-малко. Това се случи снощи след като „сините“ победиха с 3:1 като гост Дунав (Русе) в мач от Купата на България.

В 54-ата минута при резултат 2:1 бе изгонен Илиян Стефанов, но въпреки това тима вкара трети гол чрез Роналдо.

Интересен факт е че при първия случай когато „сините“ останаха с десет човека на терена те спечелиха. При своята визита на Славия на стадион „Александър Шаламанов“ Левски получи червен картон още в 23-ата минута на Асими Фадига.

Това се случва при нулево равенство след което „сините“ побеждават с 2:0 след голове на Роналдо и Уелтън.

Червените картони не оказват негативно влиание по никакъв начин на възпитаниците на Николай Костов и въпреки тях, те успяват да вземат максимума от срещите.