Левски (София)Локомотив (София)ТОПФутбол

Левски с нов провал! Кризата се задълбочава след равенство в „Надежда“

Отборите на Левски и Локомотив София завършиха 2:2 в среща от 18-ия кръг на Първа лига. Точни за „сините“ бяха Марин Петков и Краев. Момчетата на Ники Костов има за какво да съжаляват за този резултат, тъй като имаха аванс от два гола. Димитър Митков върна едно попаднение, а в добавеното време бе точен от бялата точка.

Първата по-интересна ситуация бе в 14-ата минута, когато Валентин Николов проби през центъра на терена и опита с удар от далечна дистанция да изненада Пламен Андреев, но опитът бе неточен.

Претенции за дузпа от страна на гостите за нарушение в 22-та минута на Кардосо срещу Асен Чандъров, но те не бяха уважени от съдията Радослав Гидженов.

В 26-ата минута гостите бяха изключително близо до гола. Жереми Петрис центрира остро по земя в наказателното поле към Рикардиньо, който от около метър нацели горната греда.

ГОООЛ !! Левски открива резултата !! Минута по-късно младежкият национал Марин Петков направи самостоятелен пробив, който завърши с точен удар в долния ляв ъгъл на вратата пазена от Александър Любенов.

Малко преди края на първата част футболиста на Локо (Сф) Карлос Франса направи невиждан пропуск след грешна на Асен Митков.

Началото на второто полувреме започна с отличен шанс за домакините да възстановят равенството, но гредата спаси Левски от попадение. Франса отпави удар с пета, след ниско центриране от корнер.

ГОООЛ !! Левски удвоява резултата !! В 70-ата минута резервата Андриан Краев отбелязва втори гол с мощен удар от границата на наказателното поле.

ГОООЛ !! Локомотив връща едно попадение!! 76-ата минута Франса направи отличен пробив от ляво, след което нахлу в наказателното поле и подаде към Димитър Митков, който на опразнената врата на сгреши и опъна мрежата зад Андреев.

Дарлан фаулира Стив Траоре в наказателното поле и Гидженов посочи бялата точка! ГОООЛ !! Локомотив изравнява резултата в края на мача след изпълнение на дузпа. Димитър Митков бе точен.