ФутболЦСКА-София

Нови попълнения на ЦСКА се отпушиха, а дубълът на „червените“ и Манчев спряха негативната поредица

Вторият отбор на ЦСКА записа първа победа през сезона във Втора лига, след като постигна успех като гост срещу новака Фратрия с 2:0.

На стадиона в Албена, където домакинства варненския отбор, попаденията за „червените“ отбелязаха две от летните попълнения на първия тим. Нападателят Йоан Борносузов откри през първата част след точно изпълнена дузпа, а крилото Иван Тасев оформи крайния резултат в 56-ата минута, с който момчетата на Владимир Манчев постигнаха първа победа в първенството.

Припомняме, че ЦСКА II започна участието си във Втора Лига с три последователни загуби. В днешния ден „червените“ бяха съставени само от български футболисти, като Густаво Бусато и Амос Юга, които участваха в последния мач, отсъстваха от групата.

Третият страж на ЦСКА Марин Орлинов изведе тима с капитанската лента, а в състава личаха имената на още футболисти, които бяха на лагер с „армейците“ в Банско – Петко Панайотов, Наско Цеков, Лъчезар Иванов, Марк-Емилио Папазов, Юлиан Илиев и Алесандро Николов.

Стартов състав на ЦСКА II: 1. Марин Орлинов – К, 21. Александър Бучков, 22. Наско Цеков, 3. Лъчезар Иванов, 23. Петко Панайотов, 4. Симеон Чатов, 5. Росен Маринов, 7. Марк-Емилио Папазов, 9. Йоан Борносузов, 10. Радослав Живков, 11. Иван Тасев.

Резерви: 25. Боян Загорски, 17. Мартин Сотиров, 6. Юлиан Илиев, 8. Алесандро Николов, 16. Божидар Петров, 18. Павел Жабов, 19. Юлиан Гилов, 24. Теодор Апостолов.

Старши треньор: Владимир Манчев