Извън БългарияФутбол

Желан от ЦСКА „блесна“ с фрапантен пропуск, но неговият отбор все пак спечели

Една от трансферните цели на ЦСКА в нападение през лятото можеше да отбележи за новия си отбор, но няколко сантиметра го разделиха от попадението. Въпреки това тимът му спечели с 1:0 срещу Омония Никозия.

Атанас Илиев се появи като резерва в средата на втората част. По това време Анортозис вече играеше с човек по-малко заради изгонването на Мариуш Степински в 34-тата минута.

Победният гол отбеляза Рафа Лопеш, отново през първата част. Голът му падна в добавеното време на първата част при натиск от страна на отбора му.

По този начин Анортозис нанесе първото поражение за сезона на Омония.