ФутболЦСКА-София

Третият отбор на ЦСКА продължи възхода си

Третият отбор на ЦСКА продължи възхода в представянето си и спечели четвърта поредна победа в първенството на Югозападна Трета лига. Възпитаниците на Румен Трифонов надделяха като гост над втория тим на Септември София с 1:0 в Герман и се изкачиха на 6-то място във временното класиране.

Двубоят стартира равностойно и през първата част двата тима не успяха да стигнат до много положения пред двамата вратари. След почивката ЦСКА по-настойчиво търсеше победата и в крайна сметка макар и драматично заслужено успя да стигне до трите точки.

В 88-ата минута в герой се превърна Васил Каймаканов, който реализира след асистенция на резервата Юлиан Гилов. Следващият двубой на ЦСКА II е като домакин на Балкан Ботевград в събота от 16:00.

Днес от 17:00 часа дубълът на Владимир Манчев гостува на Миньор Перник във Втора лига.