Локомотив (София)Първа лигаФутбол

Локо София надви Септември в петголова контрола на Драгалевци

Антон Велков записа първата си победа при третия си престой като старши треньор на Локомотив София, след като „червено-черните“ победиха с 3:2 Септември София в контролна среща, която се проведе на базата в столичния квартал Драгалевци.

Атанасиос Пицолис откри резултата за „железничарите“ в 25-ата минута, а шест минути по-късно Мики Орачев удвои аванса на гостите. Третото попадение за Локомотив бе дело на Светослав Диков в 73-ата минута. За отборът на Николай Митов вкараха Жан-Пиер да Силва и Никола Величковски.

След паузата за мачовете на националните отбори, Локомотив София е домакин на Крумовград на 19 октомври от 12:45 часа, докато Септември ще посрещне Лудогорец ден по-късно, от 19:15 часа. Най-вероятно и двата отбора ще домакинстват в „Надежда“.