ТОПФутболЦСКА-София

Безличен ЦСКА загуби срамно от Сепси

ЦСКА допусна срамна загуба от румънския Сепси в първия мач от втория предварителен кръг на Лигата на конференциите. След кошмарни грешки в отбраната „червените“ загубиха с 0:2.

16 минута Назон отне топката, подаде към Фаетон, който стреля към вратата, но неточно.

Първата по-опасна ситуация пред вратата на Сепси в 20 минута. Вион центрира към Хайнц, който шутира от движение и малко не му достигна да прати топката в мрежата на Никзули.

В 26 минута Хайнц центрира към Мено Кох, който свали с глава към Линдсет, той стреля неточно с глава.

Защитата на ЦСКА допусна първа грешка в 30 минута, като позволи на Матей да напредне и да навлезе в наказателното поле, който стреля, но ударът му бе блокиран.

Претенция за дузпа за ЦСКА, след като Гьорге докосна с ръка топката в наказателното поле. Такава обаче не бе отсъдена.

59-та минута Турицов стреля от границата на наказателното поле, но последва рикошет и топката излезе в корнер от който нищо опасно не последва.

Гоол ! Сепси наказа сериозна грешка от отбраната на ЦСКА. Мено Кох загуби ориентация при атака на Сепси, след което гостите разиграха топката, Варга опита удар, но Бусато улови, но я изпусна и Николае Паун вкара отблизо за 0:1.

Гоол ! В 80-ата минута Сепси вкарва отново. Бусато допусна голяма грешка излизайки неразчетено Роланд Варга се възползва и стреля към опразнената врата.

Две греди една след друга за Сепси. Първата бе дело на Виталие Дамашкан, а при последващото положение стълба нацели Бранислав Нинаж.

Влезлия като резерва Майкъл Естрада засече с глава, но прати топката покрай вратата в 92-ата минута.

ФОТОГАЛЕРИЯ: ЦСКА-София – Сепси