Левски (София)Футбол

Неприятни сцени в сектор „Б“ след края на мача

В последните няколко минути от мача между Левски и Шкупи в сектор „Б“ на стадион „Георги Аспарухов“ настана бой.

Напрежението дойде след хвърлени бомби към писатата, въпреки обещанията да не ставаме свидетели на такива неща по трибуните. В сектора напрежението ескалира много бързо и се стигна до бой между част от ултрасите на „сините“.

Да припомним факта, че Левски получи последно предупреждение от УЕФА след мача в Скопие, че при нова издънка стадион „Георги Аспарухов“ ще бъде частично затворен. Отборът на Левски победи с 1:0 Шкупи в реванш от втория кръг на Лигата на конференциите.
Попадението дойде в последната минута на продължението и с общ резултат 3:0 Левски продължава в следващия кръг на Лигата на конференциите, там те ще трябва да преодолеят израелския Апоел (Беер Шева).