Левски (София)ТОПФутбол

Роналдо: Това са мачовете, за които всеки футболист мечтае

Футболистът на Левски Роналдо даде своето мнение, преди първия мач между „сините“ и Айнтрахт Франкфурт за място в групите на Лигата на конференциите, пред Nova.

Героят за Левски от мача реванш срещу Апоел Беер Шева изпрати своя тим напред в турнира след победното си попадение в шестата минута от добавеното време и по този начин класира „сините“ в плейофите на Лигата на конференциите.

„С нетърпение очаквам този мач и невероятната подкрепа, която ще имаме от нашите фенове. Ще бъдем концентрирани и със сигурност ще търсим победата от първата минута. Това са двубоите, за които всеки футболист мечтае“, заяви звездата на „сините“.

Първият сблъсък между Левски и Айнтрахт Франкфурт е на стадион „Васил Левски“ на 24 август (четвъртък) от 20:00 часа.

Цялото интервю с Роналдо ще бъде излъчено в сряда от 20:00 часа по един от спортните канали в България.