Левски (София)ТОПФутбол

Достоен Левски изпусна Айнтрахт! Фадига взриви трибуните с гол шедьовър

Отборите на Левски и Айнтрахт завършиха при резултат 1:1 в първия мач от плейофа за влизане в групите на Лигата на конференциите. Всичко ще се решава на реванша след седмица в Германия.

Гоол! Още в 5-ата минута Айнтрахт повеждат в резултата след груба грешка при изнасянето на топката на Асен Митков.

19-ата минута Левски получиха правото да изпълнят пряк свободен удар. Изпълнителят Джавад Ел Джемили отправи мощен удар, но топката не попадна в мрежата зад Трап.

Сериозен пропуск за Левски! Уелтън проби отляво, навлезе в наказателното поле и подаде топката към Роналдо, но той на празна врата не успя да върне равенството в мача.
Нов сериозен пропуск от футболистите на Николай Костов! Влезлия от скамейката Патрик–Габриел Галчев в 72-ата минута центрира към наказателното поле където Роналдо отклони за Уелтън, бразилецът изпревари отбраната на Айнтрахт,но отправи неточен удар.

Гоол! Фадига взриви „Васил Левски“ в 96-ата минута, като с удар от голяма дистанция едва не скъса мрежата зад Трап

Левски: 1. Пламен Андреев, 2. Жереми Петрис, 50. Димитров, 33. Кордоба, 6. Цунами, 10. Митков, 8. Краев, 11. Ел Джемили, 7.Роналдо, 9. Рикардиньо, 17. Уелтън
Треньор: Николай Костов

Айнтрахт: 1. Трап, 3. Пачо, 4. Кох, 7. Мармуш, 9. Коло Муани, 15. Шкири, 23. Хауге, 24. Бута, 26. Дина Ебимбе, 27. Гьотце, 35. Тута
Треньор: Дино Топмьолер