ФутболЦСКА 1948

ЦСКА 1948 разби Пирин в приятелска среща

Отборът на ЦСКА 1948 победи Пирин с 4:0 в контролна среща играна на стадион „Летище“. За „червените“ два гола вкара Бирсент Карагарен, а Педриньо и Радослав Кирилов добавиха по едно попадение.

Още в самото начало ЦСКА 1948 откри резултата, след като Бирсент Карагарен беше точен за 1:0, след добра атака. Отборът от Бистрица можеше да удвои резултата няколко минути след почивката чрез Педриньо, но това стана факт в 56-ата минута след пряк свободен удар.

В 79-ата минута „червените“ направиха резултата 3:0 от дузпа, която бе спечелена от Радослав Кирилов и изпълнена от него.

Няколко минути преди края на мача негов удар срещна гредата. Крайният резултат 4:0 бе оформен в 89-ата минута след второто попадение на Бирсент Карагарен в мача.