Локомотив (София)Футбол

Локомотив София най-накрая с победа, но в контрола

Тимът на Локомотив София успя да победи с 3:1 втория отбор на ЦСКА 1948 в контролна среща, която се игра на „Арена Царско Село“. Новият наставник на „червено-черните“ Данило Дончич направи своя неофициален дебют.

Резултатът бе открит от „червените“ в 31-ата минута, след гол от дузпа на Мариян Тонев. Само две минути трябваха на „железничарите“ за да се върнат в мача – Симеон Мечев нанесе удар, който рикошира от Карлос Франса и влезе във вратата на ЦСКА 1948.

В 55-ата минута Локомотив София получи правото да изпълнява дузпа, която бе вкарана от Димитър Митков за 2:1.

Митков отново бе точен в 71-ата минута като оформи крайният резултат 3:1 в полза на „червено-черните“.

„Железничарите“ са в изключително неприятна серия – нямат победа от 5 август, когато победиха Пирин Благоевград в мач от първенството с 2:0 като домакин.