ТОПФутболЦСКА-София

Гваделупа мачка противника си, футболист на ЦСКА с гол

Футболистът на ЦСКА Матиас Фаетон изигра пълни 90 минути при успеха на Гваделупа като домакин с 4:0 срещу Синт Мартен в мач от двубой от Националната Лига „B“ на КОНКАКАФ.

Нападателят на „червените“ откри резултата в полза на тима си след точно изпълнение от дузпа в 23-ата минута на мача.

Останалите попадения вкараха Анж-Фреди Плюман и Лутър Архимед, като Плюман се разписа на два пъти, а първият му гол и втори за отбора в мача също беше от дузпа. В 78-ата минута Матиас Фаетон получи жълт картон.

Националният отбор на Гваделупа е с максимума от точки – 6 и е на върха в група „А“, колкото има и Сейнт Лусия. През месец октомври предстои мач между двата тима в спор за лидерството в групата.