ВИДЕОЛевски (София)ТОПФутбол

ГЛЕДАЙ: Футболист на Левски с цял мач при победата на Панама

Футболистът на Левски Хосе Кордоба записа цял мач при победата на Панама срещу Кюрасао с 2:1 като гост в мач от група „А“ на Лигата на нациите на КОНКАКАФ.

Другият играч на „сините“ Нейтън Олдър, бе на резервната скамейка на домакините, но така и не се появи в игра.

Резултатът бе открит в 29-ата минута от Панама с гол на Йоел Барсенас. В 77-ата минута се стигна и до второ попадение за гостите вкарано от Пума. Крайният резултат в мача 1:2 беше оформен в добавеното време чрез Ранжело Янга.

Хосе Кордоба и компания заемат второ място във временото класиране на група „А“ с актив от 7 точки, а Кюрасао е на пето място с три загуби в три мача.