Локомотив (София)ТОПФутболЦСКА-София

Отборът на ЦСКА победи с 2:0 Локомотив (София) на „Българска армия“ в последния мач от 11-ия кръг на efbet лига. Двете попадения бяха дело на Майкъл Естрада, който откри головата си сметка за „червените“ тази вечер.

Първият съдийски сигнал на стадион „Българска армия“ е свирен от Кристиян Колев.

В 12-ата минута Диме Димов извършва нарушение срещу Хайнц, който изъплнява пряк свободен удар, но топката се отби в стената.

В 22-ата минута домакините имат претенции за дузпа след игра с ръка на Франса в собственото наказателно поле.

В 27-ата минута най-чистата ситуация за гол се откри пред ЦСКА, когато Естрада подаде хубав пас към Хайнц, който стреля към вратата на Любенов, но Найденов беше там и изби пред голлинията.

ГОООЛ! В 40-ата минута ЦСКА открива резултата в своя полза. Хайнц изпълни корнер, топката се отби в двама футболисти на гостите и попадна в Естрада, който отблизо открива головата си сметка за „червените“.

ГООООЛ! За по-малко от пет минути домакините вкарват втори гол, като отново голмайстор е Естрада. Грешка в центъра на Локомотив (София) и Юга изнесе топката, като с дълъг пас намери голмайстора в днешната среща, който се озова сам срещу стража на гостите и вкара за 2:0.

Голмайсторът днес Естрада засече дълго центриране с гръб към противниковата врата. Той отправи удар, който бе спасен от вратаря Любенов.

В 66-ата минута Юга засече с глава от ъглов удар и топката отиваше право във вратата на Любенов, но той успя да спаси.

Стартови състави:

ЦСКА: Бусато, Петров, Кох, Юга (капитан), Марселино, Хайнц, Линдсет, Шакич, Турицов, Назон, Естрада

Локомотив (София): Любенов, Димов, Франко, Карлос, Найденов, Нтанкеу, Милошев (капитан), Станоев, Траоре, Митков, Фреирес